Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Ilość Odsłon

259114

Kuzminski Taduesz 1954 2020 stronaZ wielkim smutkiem i żalem informujemy za lokalnymi mediami, że w dniu 18 lipca 2020 roku, w wieku 65 lat, zmarł śp. Tadeusz KUŹMIŃSKI (ur. 15.10.1954) - Przedsiębiorca i Spełecznik, Pomysłodawca budowy "Miasteczka na Szlaku Kultur" w Biłgoraju, w 2008 uhonorowany tytułem "Zasłużony dla Miasta Biłgoraj", były Członek i Sympatyk naszego Klubu. Od kilku lat walczył z ciężką chorobą. Chociaż pracował w wielu miejscach w kraju i za granicą, swoje ostatnie lata związał z Biłgorajem w którym się urodził. W latach 1974 - 1975 pracował w Biłgorajskich Zakładach Naprawy Samochodów oraz w Spółdzielni Mieszkaniowej "Łada". Był współzałożycielem Ambra S.A i założycielem Model Opakowania. Wizjonerstwo i kreatywność Tadeusza Kuźmińskiego doprowadziły go do pomysłu i budowy w Biłgoraju "Miasteczka na Szlaku Kultur Kresowych", które było dla Niego najważniejsze i z pewnością to miejsce nawiązujące do biłgorajskiej historii trzech kultur, będzie zawsze z Nim kojarzone... Zaczęło się to w 2005 roku, kiedy z jego inicjatywy powstała Fundacja Biłgoraj XXI, która realizuje ten unikatowy projekt. Prace budowalne ruszyły w 2009 roku. Według założeń pomysłodawców Miasteczko na Szlaku Kultur Kresowych ma pełnić funkcję zaplecza kulturalnego, sportowo-rekreacyjnego i hotelowo-gastronomicznego oraz centrum logistyczno-informacyjnego dla wielu nowych, niezależnych przedsięwzięć gospodarczych w regionie, związanych z rozwojem przemysłu turystyczno-rekreacyjnego. Przedsiębiorca wspierał finansową działalność wielu biłgorajskich organizacji m.in.: Biłgorajskiego Klubu Sportowego ŁADA, Funduszu Lokalnego Ziemi Biłgorajskiej, czy Biłgorajskiego Stowarzyszenia Kulturalnego im. I. B. Singera.Człowiek szanowany i lubiany o wielkiej empatii, otwarty na sprawy ludzkie i potrzeby społeczne, nigdy nie odmawiał pomocy organizacjom działającym w róża z szarfąmieście, wśród których był Automobilklub Biłgorajski, którego był kiedyś członkiem a potem jego długoletnim SYMPATYKIEM... Żywo interesował się działalnością naszego Klubu, pytał o nasze potrzeby, deklarował swoją pomoc i wyrażał swoje wielkie życzenie -kiedy inwestycja budowy "Miasteczka kresowego" dobiegnie końca chciałby, aby kolejny biłgorajski "Zlot Klasyków" i spotkanie miłośników starej motoryzacji, odbyło się na rynku "Miasteczka". W imieniu wszystkich klubowych kolegów, obiecałem to Koledze Tadeuszowi i chciałbym -jeszcze jako pomysłodawca zlotu, tego słowa dotrzymać aby móc później udokumentować to wydarzenie w autobiografii o Klubie... Składamy wyrazy naszego głębokiego współczucia i solidarności dla Rodziny, Współpracowników i znajomych biłgorajskiego środowiska. Niech spoczywa w spokoju. Cześć Jego pamięci !   PS. Pogrzeb śp. Tadeusza odbył się 23 lipca br., Jego prochy spoczęły na cmentarzu komunalnym przy ul. Lublskiej (oprac. Z.Łój)

Zarząd i Członkowie Automobilklubu Biłgorajskiego

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg