Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Ilość Odsłon

239004

DSCN9476            W siedzibie Zarządu Okręgowego PZM w Lublinie w dniu 9 stycznia 2016 r, odbyło się uroczyste zakończenie sezonu 2015 w sporcie motorowym (karting, samochody) oraz turystyce motorowej i pojazdach zabytkowych. Podczas uroczystości, najlepszym zawodnikom w tych dyscyplinach wręczono puchary, medale i dyplomy.

Sukcesy członków NASZEGO KLUBU !

Kol. Marek Spustek -v-ce prezes Automobilklubu Biłgorajskiego (miłośnik turystyki motocyklowej, uczestnik zlotów FIM od 20 lat !) -odebrał odznakę resortową „Za zasługi dla turystyki” - przyznaną przez Ministra Sportu i Turystyki na wniosek PZM. Gratulujemy! 

Kierowcy reprezentujący Automobilklub Biłgorajski w sporcie samochodowym sezon 2015 mogą zaliczyć do bardzo udanych.! W imprezach rozgrywanych o

Puchar ZO PZM samochodowych „Rally Sprintach”, kierowcy z AB zostawili rywali „daleko w tyle” w obu klasyfikacjach – indywidualnej i generalnej.

W kasie IV: 1 miejsce - Damian Binkiewicz; 2 m-ce - Michał Dekundy 

              (+ pięciu kierowców na dalszych miejscach -patrz tabela wyników RS - 2015).

W klasie III: 1 m. Marek Dziubiński;  4 m. Jakub Halicki;  7 m. Jan Kaczorowski

W klasie I!:  1 m. Dariusz Paleczny

W klasie I:   1 m. Marcin skroban;  4 m. Kamil Psiuk;  6 m. Grzegorz Tatar

W klasyfik. generalnej RS. – Kierowcy z naszego klubu „zdominowali tabelę” !!!

1. Damian Bińkiewicz, 2. Marek Dziubiński, 3. Michał Dekundy, 5. Marcin Skroban,

8. Jakub Halicki, 13. Jan Kaczorowski, 16. Dariusz Paleczny, 17. Grzegorz Tatar,           18. Kamil Psiuk

W klasyfikacji Mistrzostw Okręgu Lubelskiego PZM, w KJS -2015 (Konkursowych Jazdach Samochodem), nasz Klub ma mistrza i wicemistrza okręgu !!!

Indywidualnie -w klasie III – 1 miejsce Marek Dziubiński (kierowca) / Joanna Gawlik (pilot).

Klasyfik. Generalna:  2 miejsce Marek Dziubiński (kierowca) / Joanna Gawlik (pilot).

Wśród władz i kierowców klubowych są oczekiwania, aby i w KJS, nasz Klub zaczął osiągać takie wielkie sukcesy jak w „Rally Sprintach” ?!  Czas pokaże, czy osiągniemy więcej ?Dla wszystkich członków reprezentujących Klub w imprezach: GRATULACJE i DZIĘKI ! -Zarząd.

Zawodnicy UKS Moto-Kart „Energetyk” Biłgoraj, w minionym sezonie 2015, także potwierdzili swoją dominację, zdobywająć wiele tytułów na zawodach w Europie i  krajowych, „zbierając” ogromną ilość pucharów. Gratulacje !  - Wyniki poniżej,  zdjęcia w galerii.

 W uroczystości wziął udział przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie – Halina Drozd -dyr. Dep. Kultury i Sportu. Ze strony władz okręgowych ZO PZM (gospodarz), wyróżnienia wręczali: Waldemar Czerniak -prezes ZO PZM, Włodzimierz Bobowski w-ce prezes ZO PZM i Jerzy Forysiak -honorowy wice prezes ZO PZM. Wśród zaproszonych gości znalazły się także wyróżnione osoby współpracujące z ZO PZM w Lublinie, reprezentujące różne instytucje publiczne (Policja, WORD, Szkoły, Ratownictwo Drogowe i Medyczne). Obecni byli przedstawiciele klubów i automobilklubów PZM okręgu lubelskiego, które były reprezentowane przez osoby nominowane oraz przedstawiciele lubelskich mediów.

Gospodarz spotkania – Waldemar Czerniak, witając zaproszonych gości, przedstawicieli klubów i mediów, w imieniu władz okręgowych pogratulował wszystkim wyróżnionym  osiągniętych wyników na arenie europejskiej, krajowej i okręgowej.  Nie kryjąc zadowolenia,  podkreślił fakt, że odnoszone od lat sukcesy w sporcie motorowym członków lubelskich klubów PZM, są wynikiem wysiłku, treningów, sumienności i wsparcia udzielanego przez opiekunów (rodziców) i sponsorów, pomimo różnych problemów.

Wśród władz i kierowców klubowych są oczekiwania, aby i w KJS, nasz Klub zaczął osiągać takie wielkie sukcesy jak w „Rally Sprintach” ?!  Czas pokaże, czy osiągniemy więcej ?Dla wszystkich członków reprezentujących Klub w imprezach: GRATULACJE i DZIĘKI ! -Zarząd.

Podczas uroczystości, najlepszym zawodnikom w tych dyscyplinach wręczono puchary, medale i dyplomy.  W uroczystości wziął udział przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie – Halina Drozd -dyr. Dep. Kultury i Sportu. Ze strony władz okręgowych ZO PZM (gospodarz), wyróżnienia wręczali: Waldemar Czerniak -prezes ZO PZM, Włodzimierz Bobowski w-ce prezes ZO PZM i Jerzy Forysiak -honorowy wice prezes ZO PZM. Wśród zaproszonych gości znalazły się także wyróżnione osoby współpracujące z ZO PZM w Lublinie, reprezentujące różne instytucje publiczne (Policja, WORD, Szkoły, Ratownictwo Drogowe i Medyczne). Obecni byli przedstawiciele klubów i automobilklubów PZM okręgu lubelskiego, które były reprezentowane przez osoby nominowane oraz przedstawiciele lubelskich mediów.

Gospodarz spotkania – Waldemar Czerniak, witając zaproszonych gości, przedstawicieli klubów i mediów, w imieniu władz okręgowych pogratulował wszystkim wyróżnionym  osiągniętych wyników na arenie europejskiej, krajowej i okręgowej.  Nie kryjąc zadowolenia,  podkreślił fakt, że odnoszone od lat sukcesy w sporcie motorowym członków lubelskich klubów PZM, są wynikiem wysiłku, treningów, sumienności i wsparcia udzielanego przez opiekunów (rodziców) i sponsorów, pomimo różnych problemów.

Długą listę osób wyróżnionych – otwierały wyróżnienia dla działaczy klubowych oraz honorowe odznaki PZM dla zasłużonych osób współpracujących z ZO PZM.

Minister Sportu i Turystyki na wniosek PZM  przyznał w dniu 9 czerwca 2015 roku

-Odznaki resortowe:

 „ za zasługi dla sportu” stopnia brązowego:

  1. Krzysztof Bury       („Energetyk” Biłgoraj)
  2. Michał Kawka        (A.Chełmski)
  3. Andrzej Surmacz  („Energetyk” Biłgoraj)

 „ za zasługi dla turystyki”

  1. Dariusz  Chodkowski (KM Pionier)
  2. Grzegorz Gorczyca    (A.Chełmski)
  3. Marek Spustek           (A.Biłgorajski)

Odznaki Honorowe PZM -„Złota” -przyznane w dniu 18 listopada 2015 osobom współpracującym z ZO PZM w organizacji turniejów Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

i Motoryzacyjnego na terenie województwa lubelskiego:

  1. Zdzisław Kulesza –  Dyrektor Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Lublinie 
  2. Laurencja Baprawska – Szkoła Ratownictwa Drogowego w Lublinie
  3. Jolanta Chotkowska – Dyrektor Szkoły podstawowej nr 27 w Lublinie
  4. Alicja Ciechan – z-ca Dyr. ds. Lecznictwa Wojew. Pogotowia Ratunkow. w Lublinie,
  5. Antoni Domaszewski -  Wojewódzki Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie,
  6. Bogusława Kędziora – Z-ca Dyrektora w Zespole Szkół w Krynce
  7. Janusz Korneluk – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie,
  8. Agnieszka Łoś – Wydział Ruchu Drogowego Komendy Woj. Policji w Lublinie,
  9. Janusz Mikita – były Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Opolu Lubelskim,
  10. Henryka Olszak – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 48 w Lublinie
  11. Joanna Suchowola - Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokszt. w Józefowie nad Wisłą.
  12. Mariusz Szajwaj – Z-ca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie,
  13.  Małgorzata Zabielska – Szkoła Ratownictwa Drogowego w Lublinie,
  14. Sławomir Zagojski  - Komendant Powiatowy Policji w Łęcznej                                            

Wyróżnienia w sporcie motorowym.

                                   Sport samochodowy.  Mistrzostwa Polski

Klasyfikacja Indywidualna  :   

Mateusz Misiewicz – Automobilklub Lubelski   Wicemistrz Polskiw Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski   w klasie N-2000

Azzinio Sergio –  Automobilklub Lubelski Trzecie Miejsce w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski     w klasie E1/RDW-3500,

Mariusz Stec –  Automobilklub Wschodni lublinTrzecie Miejsce w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski w klasie Open N,

………………………………………………………………………………………………   

          Mistrzostwa Okręgu Lub.  w „Konkursowych Jazdach Samochodowych” 2015

Klasyfikacja indywidualna:

W klasie 1 sklasyfikowano 5 zawodników

Aleksander Bogusławski – AK Chełm,                  Mistrz Okręgu w  klasie 1  

Jacek Odziemczyk- Kamil Łobejko  -AK Chełm   Wicemistrz Okręgu w  klasie 1         

W klasie 2 sklasyfikowano 3 zawodników

Rafał Michalczak – AK Chełm                                 Mistrz Okręgu w  klasie 2 

W klasie 4 sklasyfikowano 3 zawodników

Paweł Widomski   - AK Chełm,  Mistrz Okręgu w  klasie 4   

         Mistrzostwa Okręgu Lub. w „Konkursowych Jazdach Samochodowych” 2015 Klasyfikacja generalna:

Paweł Widomski  -  AK Chełm                                               Mistrz Okręgu

Marek Dziubiński – Joanna Gawlik  - A. Biłgorajski             Wicemistrz Okręgu

Mariusz Todorowski – Grzegorz Michowski  - AK Chełm   II Wicemistrz Okręgu

Piotr Piasecki – Aneta Sośnicka  - AWLublin                       IV miejsce

Rafał Michalczak -  AK Chełm                                                V miejsce                                                                                          

                          Puchar ZO PZM w samochodowych „Rally Sprintach”  2015                                               Klasyfikacja indywidualna:  

W klasie 1 sklasyfikowano 6 zawodników

Marcin Skroban  - A. Biłgorajski  I miejsce w klasie 1

Jakub Rutkowski  - AK Lublin     II miejsce w klasie 1  

W klasie 3 sklasyfikowano 7 zawodników

Marek Dziubiński   - A. Biłgorajski    I miejsce w klasie 3

Marek Stupak  - AK Chełm                II miejsce w klasie 3

Luiza Stupak  - AK Chełm                 III miejsce w klasie 3

W klasie 4 sklasyfikowano 4 zawodników

Damian Bińkiewicz - A. Biłgorajski   I miejsce w klasie 4                              

Puchar ZO PZM w samochodowych „Rally Sprintach” - Klasyfikacja generalna: -sklasyfikowano 18 zawodników

 Damian Binkiewicz (A. Biłgorajski)  I miejsce

 Marek Dziubiński    (A. Biłgorajski)  II miejsce                                                            

 Michał Dekundy      (A. Biłgorajski)  III miejsce  

 Marek Stupak          (A. Chełmski)    IV miejsce 

 Marcin Skroban      (A. Biłgorajski)   V miejsce

….......................................................................................

                Pojazdy zabytkowe  Klasyfikacja indywidualna Mistrzostw Polski

Mirosław Piskorek – Automobilklub Lubelski, Mistrz Polski Pojazdów Zabytkowych                   w kategorii samochodów w klasie post 1960,

Robert Wiekel – AK Lubelski, II Wicemistrz Polski Pojazdów Zabytkowych  w kategorii samochodów w klasie post 1970,

Andrzej Kaniewski – LGW Partyzant, Wicemistrz Polski Pojazdów Zabytkowych w kategorii motocykli w klasie post 1955,

Paweł Klimek  -  LGW Partyzant, II Wicemistrz Polski Pojazdów Zabytkowych  w kategorii motocykli w klasie pre 1955,

Kuba Olszewski – AK Lubelski, II Wicemistrz Polski Pojazdów Zabytkowych w kategorii motocykli w klasie post 1970.

Pojazdy zabytkowe  -  klasyfikacja klubowa  Mistrzostw Polski

Automobilklub Lubelski – Mistrz Polski Pojazdów Zabytkowych 2015 w kat. samochodów

Lubelska Grupa Weterańska Partyzant – Wicemistrz Polski Pojazdów Zabytkowych 2015 w kategorii motocykli

….......................................................................................

              Turystyczno - Nawigacyjne Mistrzostwa  Okręgu Lubelskiego PZM 

Klasyfikacja kierowców, sklasyfikowano 24 kierowców

Marcin Wędzina  - AK. Chełm, Mistrz Okręgu Lubelskiego PZM w turystyce motorowej

Paweł Adamczyk -  AK Chełm, V-ce Mistrz Okręgu Lub. PZM w turystyce motorowej

Adrianna Chodkowska – KM Pionier, II V-ce Mistrz Okręgu Lub. PZM w turystyce motorow.

Dariusz Chodkowski  - KM Pionier,  4 miejsce w TNMOL

Bartłomiej Parafiniuk – AK Bialskopodlaski, 5 miejsce  w TNMOL

Turystyczno - Nawigacyjne Mistrzostwa  Okręgu Lubelskiego PZM – 

Klasyfikacja pilotów, sklasyfikowano 28 pilotów 

Monika Krajewska  -AK Chełm,  Mistrz Okręgu Lubelskiego PZM w turystyce motorowej

Eunika Adamczyk -AK Chełm, V-ce Mistrz Okręgu Lub. PZM w turystyce motorowej

Michał Parafiniuk -AK Bialskopodlaski, II V-ce Mistrz Okręgu Lub PZM w turystyce motor.

Grzegorz Karpiński – KM Pionier, 4 miejsce w TNMOL

Grzegorz Piechowicz –  AK Bialskopodlaski , 5 miejsce w TNMOL

Turystyczno - Nawigacyjne Mistrzostwa  Okręgu Lubelskiego PZM

klasyfikacja klubowa  

Automobilklub Chełmski                            – Mistrz Okręgu

Klub Motorowy Pionier                               – Wicemistrz Okręgu

Automobilklub  Bialskopodlaski                – II Wicemistrz  Okręgu

Automobilklub  Biłgorajski                         – IV miejsce

Automobilklub  Lubelski                             – V miejsce

Klub Motocyklowy Grom Biała Podlaska  – V miejsce                   

                               ….......................................................................................

                                         

                               KARTING - Klasyfikacja indywidualna

Marcel Surmacz – UKS Moto - Kart „Energetyk” Biłgoraj - Kartingowy Mistrz Europy Centralno – Wschodniej w kategorii Mini Max.    

Marcel Surmacz – UKS Moto - Kart „Energetyk” Biłgoraj, Mistrz Polski                               w Kartingowych Mistrzostwach Polski w kategorii Mini Max 

Maciej Kocoń –  Automobilklub Wschodni Lublin, Drugie Miejsce  w Kartingowych Mistrzostwach Polski    w kategorii Mini Max 

Igor Drożyński – Automobilklub Wschodni Lublin, Trzecie Miejsce  w Kartingowych Mistrzostwach Polski   w kategorii Mini Max 

…………………………………

Maciej Kocoń – Automobilklub Wschodni Lublin , Pierwsze Miejsce w Pucharze Rotax Max Challenge Poland   w kategorii Mini Max  

Marcel Surmacz - UKS Moto - Kart „Energetyk” Biłgoraj, Trzecie Miejsce w Pucharze Rotax Max Challenge Poland   w kategorii Mini Max  

Łukasz Bartoszuk – Automobilklub Wschodni Lublin, Pierwsze Miejsce w  Pucharze Rotax Max Challenge Poland   w kategorii Senior Max 

Marcel Jastrzębski – Automobilklub Wschodni Lublin,Trzecie Miejsce w Pucharze Rotax Max Challenge Poland  w kategorii Senior  Max

Jakub Greguła – Automobilklub Wschodni Lublin, Pierwsze Miejsce w Pucharze Rotax Max Challenge Poland  w kategorii Junior Max 

Piotr Wiśnicki – Automobilklub Wschodni Lublin , Trzecie Miejsce w Pucharze Rotax Max Challenge Poland w kategorii Junior Max  ,

Łukasz Bartoszuk – Automobilklub Wschodni Lublin, Pierwsze Miejsce w Pucharze Rotax Max Challenge Poland w kategorii  DD2 Max 

Kacper Bielecki – UKS Moto - Kart „Energetyk” Biłgoraj, Trzecie Miejsce na International Rotax Poland Trophy 2015 w kategorii DD2 Max,

……………………………………………………

Oskar Pomorski – UKS Moto - Kart „Energetyk” Biłgoraj,Trzecie Miejsce                        we Współzawodnictwie Sportowym Dzieci i Młodzieży  w kartingu   w kat. Micro Max,

Marcel Surmacz – UKS Moto - Kart „Energetyk” Biłgoraj Pierwsze Miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Dzieci   i Młodzieży  w kartingu  w kat. Mini Max

Karol Kręt – UKS Moto - Kart „Energetyk” Biłgoraj, Trzecie Miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Dzieci i Młodzieży w kartingu  w kategorii Mini Max,

Jakub Greguła – Automobilklub Wschodni Lublin, Drugie Miejsce na International Poland Championchips w kategorii Junior Max 

Łukasz Bartoszuk – Automobilklub Wschodni Lublin, Trzecie Miejsce na International Poland Championchips w kategorii  Senior Max  ,

Łukasz Bartoszuk – Automobilklub Wschodni Lublin, Pierwsze Miejsce na International Poland Championchips w kategorii DD2 Max

          Karting -  Klasyfikacja Klubowa 

Uczniowski Klub Sportowy Moto – Kart „Energetyk” Biłgoraj

–Drużynowy Kartingowy Mistrz Polski w kategorii Mini Max,

– Drużynowy Wicemistrz Kartingowych Mistrzostw Polski w kategorii Senior Max 

Uczniowski Klub Sportowy Moto – Kart „Energetyk” Biłgoraj

w Pucharze Rotaxa Max Challenge Poland

-I miejsce Drużynowo w kategorii DD2 Max 

-II miejsce Drużynowo  w kategorii Mini Max                                                                                                                                    

Automobilklub Wschodni Lublin  -  Drużynowy Kartingowy Wicemistrz Polski 

w kategorii Mini Max

Automobilklub Wschodni  - Pierwsze Miejsca Zespołowo w Kartingowym Pucharze Rotax w kategorii Mini Max i Junior Max,

           Automobilklub Wschodni – Zespołowo Pierwsze Miejsce na Internatinal Poland

           Championchips w kategorii Junior Max 

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg