Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 1030 gości oraz 0 użytkowników.

Ilość Odsłon

250703

Treningi Damiana Bińkiewicza  na Torze Kielce (27.07.2015)

Członek Automobilklubu Biłgorajskiego - kol. Damian Bińkiewicz (nasz ubiegłoroczny wicemistrz w RS), donosi nam o prowadzonych treningach na Torze Kielce, które są przygotowaniami do startów w sezonie 2016, w zawodach cyklu SUPER OES Kielce, w których będzie oczywiście reprezentował nasz Klub i Okręg ! W treningach pod kątem techniki jazdy oraz ustawień swojego auta Mitsubihi Lancer Evo, zawodnika wspiera firma WITEK MOTORSPORT w osobach : Łukasz Witekoraz Grzegorz Dachowski. W kwestiach logistyki wsparciem zawodnika jest firma TRANS-KUŹNIAR. Oto co ma do przekazania nam sam kierowca: "Wykorzystując wieloletnie doświadczenie zawodnicze w/w osób (starty w wyścigach płaskich oraz rajdach cyklu Mistrzostw Polski i Europy), widzę ogromne możliwości osiągania dobrych wyników sportowych jako zawodnik Automobilklubu Biłgorajskiego. Jako członek Klubu, który uprawia sport samochodowy, chciałem podziękować zarządowi klubu, a szczególnie prezesowi Automobilklubu Biłgorajskiego -Zenonowi Łojowi za wsparcie, motywowanie i domingowanie mnie do startów, które mam nadzieję, pozwolą mi osiągnąć dobry wynik, z korzyścią także dla naszego Klubu i Okręgu Lubelskiego PZM. Mam też nadzieję, że dalej będą organizowane przez Automobilklub zawody samochodowe na biłgorajskim autodromie, gdzie mogę z kolegami trenować i podnosić swoje umiejętności." 

Koledze Damianowi, dziękujemy za przesłaną informację i życzymy sukcesów za kierownicą swojego "Lancera".! W załączeniu kol. Damian przesłał kilka fotek z Toru Kielce z odbytych treningów w dn. 27 lipca br.

 

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg