Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 150 gości oraz 0 użytkowników.

Ilość Odsłon

245552

ZAPROSZENIE na honorowy START na "70. FIM RALLY 2015"

Zarząd Automobilklubu Biłgorajskiego zaprasza na uroczysty, honorowy Start Reprezentacji Polski i Polskiego Związku Motorowego - motocyklistów z Sekcji Motocyklowej Automobilklubu Biłgorajskiego, biorących udział w międzynarodowym zlocie motocyklowym "70. FIM Rally 2015 VORDEN -Holandia (org. w dniach 29-31 lipca br.), ktory nastąpi uroczyście w dniu 26.07.2015r. (niedziela), w godz. 10 -11 na Placu Wolności przed Urzędem Miasta Biłgoraj.

Na uroczystość zaproszeni zostali przedstawiciele władz samorządowych: Starosta Biłgorajski, Burmistrz Miasta, Wójt Gminy Biłgoraj, Komendand Pow. Policji insp. Ryszard Piłat, prezes ZO PZM Waldemar Czerniak, prezes Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Biłgorajski Mirosław Pawłowski, prezes LOK Ryszard Łuczyn, prezes honorowy AB Zbigniew Woźny oraz inne osoby.  Zapraszamy członków klubu i mieszkańców na tę krótką uroczystość, którą nasz klub organizuje po raz pierwszy, doceniając 20-letni (!) udział naszych Kolegów w tej europejskiej imprezie motocyklowej. Szczególnie zachęcamy naszych biłgorajskich motocyklistów i posiadaczy zabytków aby przyjechali celem "odprowadzenia" grupy na FIM do "rogatek" miasta na wysokości stacji paliw Shell, przy asyście radiowozu Policji. 

Nasza klubowa reprezentacja liczy w tym roku 9 osób, nie jest więc mała. Ten honorowy START to: przedstawienie motocyklistów, krótkie przemówienia zaproszonych gości, przejazd ul. Kościuszki i pożegnanie. Specjalnie liczymy na zainteresowanie biłgorajskich mediów, które zapraszamy ! 

 

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg