Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 124 gości oraz 0 użytkowników.

Ilość Odsłon

243946

Waldemar Czerniak prezes ZO PZM Lublin Fot. Zjazd Okręg. dn. 31.03.2011 KopiaCzerniak Łój Tytoń BuczekZakończenie kadencji w PZM 2015-2018, nakłada zarówno na władze okręgowe i klubowe, większe obowiązki. W dniu 5 lutego 2019r. odbyło się drugie w tym roku posiedzenie Zarządu Okręgowego PZM w Lublinie, w którego porządku znalazły się m.in. zagadnienia dot.: ogłoszenia wyników w sporcie samochodowym i turystyce, propozycji klubowych do okręgowego kalendarza imprez na 2019r., planowanych szkoleń oraz ustalenia grafiku udziału członków ZO PZM w zebraniach sprawozdawczych w klubach. W posiedzeniu wzięli udział także członkowie Komisji Rewizyjnej ZO. W sprawach różnych, głos zabierali prezesi klubów obecni na posiedzeniu, którzy informowali Zarząd o stanie przygotowań swoich klubów do zebrań sprawozdawczo-wyborczych.

Po zakończeniu posiedzenia, miała miejsce miła i wzruszająca uroczystość uczczenia okrągłego Jubileuszu 70-lecia urodzin Kol. Waldemara Czerniakaprezesa ZO PZM Lublinie, przygotowana przez pracowników biura ZO i zarząd PZM OZDG w Lublinie, których delegacje jako pierwsze złożyły Jubilatowi gratulacje i życzenia: współpracownicy prezesa –panie Katarzyna Kawa i Monika Krysa oraz jego zastępcy Włodzimierz Bobowski i Grzegorz Gorczyca, kilkuosobowej delegacji OZDG, przewodniczył Dariusz Woźniak -prezes zarządu. Ciąg dalszy poniżej (treść + zdjęcia)

W następnej kolejności życzenia prezesowi Czerniakowi złożyli prezesi i przedstawiciele klubów obecnych na posiedzeniu: Klub Motorowy „Pionier” -Edward Masaniec i Dariusz Chodkowski, Automobilklub Biłgorajski - Henryk Tytoń, Jerzy Buczek i Zenon Łój, który w imieniu swojego klubu i innych obecnych przedstawicieli klubów Okręgu Lubelskiego -osoby obecne: Janusz Usidus (A.Zamojski), Lech Wiśniewski (KM Cross Lublin), Artur Lis (SM Górnik Łęczna), Michał Kawka (A.Chełmski) - odczytał „List Gratulacyjny”, długą laudację na cześć prezesa Jubilata. Każda tego typu uroczystość, jest czymś ważnym i szczególnym dla obu stron, kiedy obok życzeń dla Jubilata są kwiaty, symboliczne upominki, tort i lampka szampana a czasem pojawi się niewymuszona „łza wzruszenia”…Jubilat wzruszony, podziękował wszystkim za złożone gratulacje -współpracownikom i działaczom reprezentujących kluby, wyrażąjąc przy tym skromne życzenie - aby Jego "dzieło" i cały dorobek długoletniej pracy w PZM (43-letniej!), było kontynuowane a ster kierowania  Zarządem Okręgowym PZM w Lublinie trafił w "godne ręce" (funkcję tę prezes sprawował od 28 lat!).  

Wszystkich nas obecnych na tym spotkaniu a także tych nieobecnych kolegów prezesów i działaczy - długoletnich współpracowników prezesa Waldemara Czerniaka, od wielu miesięcy bardzo niepokoi i smuci, pogarszający się stan Jego zdrowia i ciężka choroba z którą walczy od miesięcy. W momentach wspomnień, a te dostarczyły archiwalne zdjęcia z rodzinnego albumu prezesa i rozmowa z Jubilatem o długich latach wspólnej działalności w PZM, które pozwalały nawet na żart i chwilę uśmiechu,  to trudno było pokonać w sobie wewnętrzny smutek, szczególnie kiedy żegnaliśmy się z prezesem i opuszczaliśmy Jego biuro jako  ostatni. Wszyscy mamy jednak świadomość, że Nasz prezes wie, jak mocno jesteśmy z Nim w tych ciężkich dla Niego chwilach. /Z.Łój/

Prezyd. ZO

Zebr. ZO PZM 01.18rCzerniak Grupowe

List gratulacyjny Czerniak 1

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg