Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 653 gości oraz 0 użytkowników.

Ilość Odsłon

239197

Szczęśl. Nowego Roku 2018Rok 2017 dobiegł końca a przełom roku, to czas na podsumowania i bilanse. Można dokonać oceny tego co już za nami - co było sukesem a co porażką. Jeśli chodzi o funkcjonowanie naszego Klubu, to sprawozdanie z działalności za miniony rok, zostanie złożone w styczniu na pierwszym zebraniu Zarządu Klubu. Jako prezes, już dzisiaj bardzo pozytywnie oceniam w Klubie miniony 2017 rok, który wg mnie, był jeszcze bardziej pomyślniejszy od poprzedniego 2016 roku (nie mniej udanego) a to z racji, że do naszego Klubu wstąpiło ponad 100 nowych członków.!? To wielkie wydarzenie i sukces, jakiego dawno nie odnotowaliśmy w ostatnich latach. Tak znaczący wzrost liczby nowych członków, powinien procentować na przyszłe lata i pozytywnie wpłynąć na funkcjonowanie naszego Klubu.! - Natomiast każdy początek roku, wiąże się z "otwarciem nowego  sezonu", który nakłada na władze Klubu obowiązek przyjęcia klubowego kalendarza imprez i zamierzeń. Dlatego też zachęcamy wszystkich, nie tylko osoby wchodzące w skład członków Zarządu Klubu i poszczególnych Komisji działających przy Automobilklubie Biłgorajskim (brd, samochodowa, motocyklowa, turystyki i pojazdów zabytkowych), ale także członków Klubu aby zgłaszali swoje propozycje i pomysły. Pod warunkiem, że Klub podoła takim projektom (!?) -czyli znajdą się w Klubie możliwości i środki oraz chętne osoby aby taki projekt / imprezę zorganizować.! W ten sposób, wszyscy mogą mieć swój indywidualny udział w działalności statutowej Klubu (m.in.  realizacji kalendarza imprez). Mamy max. czas do końca stycznia 2018 roku a nasze propozyje będą przesłane (zgłoszone) do Burmistrza Miasta Biłgoraj oraz Zarządu Okręgowego PZM w Lublinie i znajdą się w "Okręgowym Kalendarzu Imprez" (niektóre więc będą miały tzw. "rangę imprezy okręgowej"). Przypominam także o obowiązkach członka Klubu wynikających ze Statutu AB, do których jednym z pierwszych to terminowe opłacenie składki klubowej (informacja poniżej). Wszystkim Koleżankom i Kolegom - członkom Klubu, życzę udanego sylwestra i pomyślnego Nowego Roku 2018, oczekując na zainteresowanie sprawami Klubu i zaangażowanie w działalność Klubu w nadchodzącym roku. Będzie to ważny rok, który jest ostatnim w tej 4-letniej kadencji (2015-2018). Na początku 2019 roku, na walnym zebraniu, zostaną wybrane władze na kadencję następną. Będzie też okazja wyróżnienia aktywnych członków honorową odznaką PZM, jeżeli spełnili warunki wymagane regulaminem. Apeluję do członków: -Osoby nie bojące się wyzwań, które posiadają ambicję i zapał oraz możliwości osobiste ("dyspozycyjność") -mają rok aby podjąć decyzję o kandydowaniu do władz Automobilklubu Biłgorajskiego (włącznie na funkcję prezesa!). Życzyłbym sobie (zapewne tak samo myślą inni członkowie, którym dobro Klubu leży na sercu), aby do Zarządu kandydowały i weszły osoby, które "najlepiej się do tego nadają", zaangażowane i chętne do społecznej pracy na rzecz Automobilklubu Biłgorajskiego. Chciałbym wierzyć, że z tak dużej grupy, łatwiej będzie wybrać takie osoby.! Nie wiemy, jaki ten rok będzie i co przyniesie (?) - nam prywatnie czy w naszym środowisku. Ale z pewnością każdy może mieć na to jakiś wpływ, jeżeli pozytywnie podejdchodzimy do życia i do swoich obranych celów? 

Pozdrawiam -Zenon Łój /Prezes Zarządu/

 

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg