Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 451 gości oraz 0 użytkowników.

Ilość Odsłon

236241

Motor Show 2017W jesieni każdego roku, w kraju organizowane są targi motoryzacyjne połączone z wystawami klasyków. W Warszawie dniach 27-29 października br. -Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, organizowane są III Międzynarodowe Targi Warsaw Moto Show 2017, w programie których m.in.: Salon samochodowy -prezentacja najpopolarniejszych aut markowych, luksusowych, zabytkowych i kolekcjonerskich oraz Motorsport; Off Road, Strefa F1; Pojazdy wyścigowe; Strefa tuningu, Zwycięzcy Dakaru, Części i akcesoria, Car-Audio, Strefa Pielęgnacji. Jednym z partnerów imprezy jest PZM.

Do naszego Klubu, nadeszło zaproszenie na RETRO MOTOR SHOW 2017targi pojazdów zabytkowych i youngtimerów  organizowane w dniach 3-5 listopada 2017r na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, Głogowska 14 (cena biletu 15 złotych). Corocznie organizowana impreza przyciągu duża liczbę publiczności (w roku ub. blisko 20 tys.). W tym roku 2x więcej powierzchni wystawienniczej -pawilonów do prezentacji kiluset oldtimerów z minionej epoki, produkcji rodzimej, zza "żelaznej kurtyny" jak imodeli z całego świata.! Na wystawie nie zabraknie również wozów strażackich, autobusów, poj. specjalistycznych, motocykli i rowerów. Wśród wydarzeń towarzyszących m.in. pokazy renowacji pojazdów zabytkowych, wykłady, prelekcja, spotkania z pasjonatami oraz giełda na ktorej zainteresowani moga kupić wymarzonego klasyka! Być może, imprezy zainteresują członków naszego Klubu, którzy mają możliwości odwiedzenia tych imprez!? Bliższe informacje na stronie organizatora: www.RetroMotorShow.pl.

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg