Witamy na Oficjalnej Stronie Automobilklubu Biłgorajskiego

logo ak rok

Lokalizacja

ul. Targowa 15
Adres do korespondencji:

ul. Boh. Monte Cassino 9
23-400 Biłgoraj

E mailE-mail:

poczta@akbilgorajski.pl

Adres strony

www.akbilgorajski.pl

 

 telefonPZM z rokiek

    Tel.: (84) 686-24-98  
     Kontakt w godz: 800-1600

                Tel. kom.: 691-753-301
                     (Prezes Zarządu)

Logowanie

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

WSPÓŁPRACA

ZO PZM Lublin

PZM

Kluby PZM

Autom Lub. logo

Urząd Miasta Biłgoraj

urzad miasta

Urząd Gminy Biłgoraj

UGB

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

herb powiat bilgorajski 602

KPP w Biłgoraju

pol

OSiR

logo osir

BCK Biłgoraj

BCK

Forum OPPB

LOGO

LOK Biłgoraj

LOGO LOK

RCEZ w Biłgoraju

rcez bilgoraj logo aa

PTTK O/ Biłgoraj

PTTK Biłgoraj

Stowarzyszenie BPB

Stow.BPB logo rozm.50KB 002

Stowarzysznie BPR

BPR

Rowerowe Roztocze

logo rowerowe roztocze

Gościmy

Odwiedza nas 1001 gości oraz 0 użytkowników.

Ilość Odsłon

243652

motosession

Za pośrednictwem władz ZO PZM w Lublinie, Automobiklub Biłgorajski otrzymał zaproszenie do udziału w Lubelskich Targach "Moto Session 2015" -połączonych ze zlotem klasyków (aut i motocykli) Moto Event East ! To napewno duże wyróżnienie dla naszego klubu za aktywność !  Jest to impreza skierowana do miłośników szeroko pojętej motoryzacji. Integralną częścią Lubelskiego Święta Motoryzacji jest prezentacja nowych modeli aut różnych marek ale także pokaz wyselekcjonowanych aut z różnych klas motoryzacji:tuning, zabytki, klasyki, amcary, egzotyki. Właśnie jeśli chodzi o nasz Klub - mamy propozycję aby na "naszym" stoisku: zaprezentowały się naładniejsze pojazdy zabytkowe -tzw. "klasyki" -zarówno motocykle i samochody a nawet nietypowe konstrukcje typu "trajki" itp. Dlatego kierujemy apel i zaproszenie do członków Automobiklubu Biłgorajskiego oraz osób z naszego regionu, biorących udział w naszym biłgorajskim zlocie (spotkaniach) posiadajacych takie pojazdy, o zgłoszenie udziału w imprezie. Prawdopodobnie będzie możliwy zwrot kosztów przejazdu i noclegu ! Czas zgłoszeń nagli i już kilka osób wyraziło chęć udziału a trzeba zaznaczyć, że udział zaproponujemy posiadaczom "najbardziej wyjątkowych i najładniejszych pojazdów"! Swój udział zadeklarowali nasi klubowi koledzy motocykliści uczestnicy corocznych międzynarodowych zlotów motocyklowych FIM Rally a także koledzy z biłgorajskiej Grupy Rekonstrukcji Historycznej "WIR", która współpracuje z naszym klubem . Zainteresowanych prosimy o pilny kontakt z Zenonem Łojem (tel.691 753 301).

Firma Web-Art

webart bilgoraj projektowanie tworzenie stron www informatyczne uslugi projekty graficzne male

Projektowanie i Tworzenie Stron WWW. Grafika Komputerowa. Usługi Informatyczne

Rzeczoznawca

AUTOZBYT LOGO JPEG niebieskie

Opinie techniczne i wyceny 

Agencja AdaArt

Logo Ada art

 Agencja Artystyczna Ada

Firma Motoluka

images

 Sklep Motocyklowy

Piekarnia Spustek

spustek

OSK "LUIS"

 

OSK LUIS

 

Serwis opon BIELAK

 

Premio opony Bielak

 

Autoservice "Darex"

 

darex

 

FotoFilm Planet

FotoFilm Planet Tarnobrzeg W.Sabat logo

  • drift.jpg
  • DSC_0112_Kopiowanie.JPG
  • wrak_race_zelebsko.JPG
  • wyscigi1.jpg